25 сесія 7 скликання 22.03.2018

До рішення сільської ради

від   06.03.2018   № 1

В І Д О М І С Т Ь

з  результатів поіменного голосування  25 (позачергової) сесії VІІ скликання  від   22.03.2018 р

Питання порядку денного № 1 : Про надання  ТОВ СП «НІБУЛОН» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відвелдення в оренду земельної ділянки для будівництва об’єкта передачі електричної енергії (для прокладення   кабельної лінії електропередачі)

Виборчий

Тряпіцина О.Д.

Красносельський В.Г

Лічильна комісія

Голова лічильної комісії           ___________________     Коробка Л.В.

Члени лічильної комісії            ____________________   Даниленко Н.М.

Тернівська сільська рада

Вільнянського району Запорізької області

РІШЕННЯ

22.03.2018                                                                                                         № 1

Розглянувши клопотання ТОВ СП «НІБУЛОН» від  19.03.2018 року № 107/129/2-18 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,30  га, яка розташована  в  с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (в межах населеного пункту) для будівництва об'єкта передачі електричної енергії (для прокладення кабельної ліній електропередачі) до об’єкту транспортної інфраструктури - перевантажувального терміналу з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН», керуючись статтями 12, 79-1, 122,123,134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,  ст. 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим  спеціальних зон енергетичних об’єктів», ч.1,2 ст. 6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада       ВИРІШИЛА :

1.Надати ТОВ СП «НІБУЛОН»  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  загальною орієнтовною площею    0,30 га, яка розташована  в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (в межах населеного пункту), за рахунок земель комунальної власності для будівництва об'єкта передачі електричної енергії (для прокладення кабельної ліній електропередачі) до об’єкту транспортної  інфраструктури - перевантажувального  терміналу  з відвантаження  зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

2. Рекомендувати  ТОВ СП «НІБУЛОН»  розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою надати для  затвердження до Тернівської сільської ради     3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового розвитку,земельних відносин,екології та використання природних ресурсів.

Сільський голова                                                                                 В.В.Лаврик

П Р О Т О К О Л  №  25

засідання Тернівської сільської ради

сьомого скликання