пільги зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

Додаток 2.2

до Положення про податок на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки,  на території

Тернівської сільської ради

рішенням Тернівської сільської ради

від  31.05.2018 року № 1

пільг зі сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки1

Пільги встановлюються на 2019 рік і вводяться в дію з 1 січня 2019 року

Адміністративно-територіальна одиниця,  в тому числі її населені пункти на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код КОАТУУ

Назва

с. Тернівка,с.Великодубове, с.Шевченка, с.Якимівка,с.Губенське, с.Придолинівка  Тернівської сільської   ради

Група платників, категорія/ класифікація будівель та споруд

Розмір пільги

(у відсотках)

Об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості громадських об’єднань і благодійних організацій, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, які використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями)

Об’єкти нежитлової нерухомості комунальної власності Тернівської сільської ради

Об’єкти нежитлової нерухомості організацій, які віднесені до Реєстру неприбуткових організацій (установ)

Об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції на сході України.

Об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб (крім суб’єктів підприємницької діяльності), розміщені на присадибних ділянках, що не використовуються для отримання прибутку (комерційні цілі):

а) гаражі (в т.ч. роташовані під будинками);

б) господарські  (присадибні) будівлі, допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо.

1 Зазначені пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, пунктів 266.2 і  266.4 ст.266, Податкового кодексу України.

Секретар сільської ради                                                                      В.В.Воляник