Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Тернівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353304) був реорганізований і увійшов до складу Петро-Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

громадські слухання Генеральний план с.Великодубове

 

 

                                                              ПОВІДОМЛЕННЯ

                         про прийняті рішення  Тернівською сільською радою

 

    Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  24.10.2019 р на засіданні 39-ї (позачергової) сесії 7 скликання Тернівської сільської ради, були прийняті рішення : № 4 «Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Тернівської с/р з підготовки проектів регуляторних актів»,№ 5 Про  затвердження проекту рішення «Положення про порядок продажу об’єктів комунальної власності Тернівської с/р щляхом викупу, на аукціоні»», № 6 «Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Генеральний план с.Великодубове Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «План зонування території с.Великодубове Вільнянського району Запорізької області (у складі Генерального плану», та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с.Великодубове в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.»  

 

 

 

 

 

                                             До відома мешканців с. Великодубове  Тернівської сільської ради

 

Згідно рішення 39-ї (позачергової) сесії  №6 від 24.10.2019 р Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області , 12 листопада 2019 р будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «План зонування території с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З 12 листопада 2019 р оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до 12 грудня 2019 р

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

         Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника

         Генеральний план с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області виконаний згідно з Договором № 75Г-3/2018, укладеним між Тернівською сільською радою та ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт».

         Підставами для розробки даної містобудівної документації є рішення Тернівської сільської ради «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Великодубове Вільнянського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)» від 08.02.2018 №12, а також завдання на розробку містобудівної документації.

         За більш детальним розглядом Генерального плану с. Великодубове звертатися до сільського голови Тернівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, б. 4, село Тернівка, Вільнянський район, Запорізька область 70010.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

с. Великодубове Вільнянського району

Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту

Мета розроблення даної містобудівної документації:

Забезпечення громади містобудівною документацією у відповідності до чинного законодавства України;

Обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту;

Обґрунтування доцільності зміни меж населеного пункту;

Визначення умов та обмежень використання території населеного пункту для містобудівних потреб;

Створення для громади передумов щодо регулювання містобудівної діяльності, раціонального і ефективного землекористування, реалізації системи моніторингу інформаційних ресурсів, розвитку території населеного пункту і використання сучасних геоінформаційних технологій ведення містобудівного кадастру.

Генеральний план розроблений з врахуванням:

-        зміни показників розрахункової чисельності населення;

-        сучасної економічної ситуації населеного пункту та району;

-        діючого законодавства;

-        схеми планування території Вільнянського району;

-        схеми планування території Запорізької області.

 

Дана містобудівна документація є частиною системи моніторингу інформаційних ресурсів розвитку території та вкрай необхідна громаді для регулювання містобудівної діяльності і раціонального і ефективного землекористування з урахуванням створення сучасних технологій ведення містобудівного кадастру.

 

 

 

 

 

 

СКЛАД МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Найменування

Носій

Масштаб

Примітки

I. Графічні матеріали

1. Схема розташування населеного пункту в системі розселення у довільному масштабі.

Папір

довільний

 

2. План існуючого використання території. М 1:5000

Папір

1:5000

Аркуш 1

3. Схема існуючих планувальних обмежень. М 1:5000

Папір

1:5000

Аркуш 2

4. Модель перспективного розвитку населеного пункту у довільному масштабі.

Папір

довільний

Аркуш 3

5. Генеральний план (основне креслення). М 1:5000

Папір

1:5000

Аркуш 4

6. Схема проектних планувальних обмежень. М 1:5000.

Папір

1:5000

Аркуш 5

7. Схема вулично-дорожньої мережі сільського та зовнішнього транспорту. М 1:5000

Папір

1:5000

Аркуш 6

8. Схема інженерного обладнання території. М 1:5000

   Папір

1:5000

Аркуш 7

9. Схема інженерної підготовки та захисту території. М 1:5000

   Папір

 1:5000

Аркуш 8

II. Текстові матеріали

1. Пояснювальна записка

Папір

 

Книга

 

 

ЗМІСТ

Найменування

Сторінка

 

Зміст.

2

 

Склад містобудівної документації.

6

 

І. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

1

Вступ

 

1.1

Загальні дані.

7

1.2

Мета розроблення генерального плану.

7

1.3

Відомості про організацію замовника та розробників.

8

1.4

Законодавчі та нормативні під­стави розроблення генерального плану.

9

1.5

Джерела вихідних даних.

10

1.6

Картографічна основа.

10

1.7

Склад авторського колективу.

11

2

Аналітична частина

 

2.1

Стисла характеристика географічного розташування населеного пункту, його адміністратив­ний статус, відомості про площу території та чисельність населення, місце в системі розселення.

12

2.2

Оцінка реалізації попереднього генерального плану (за наявності), характеристика стану території населеного пункту та існуючих проблем її використання.

14

2.3

Аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів, що визначають конкурентні переваги та обмеження розвитку населеного пункту.

17

2.4

Характеристика структури та обсяги існуючого житлового фонду, об’єктів обслуговування, перелік об’єктів господарського комплексу, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів.

19

2.5

Аналіз відомостей про стан навколишнього природного середовища.

22

 

 

Реалізацію положень генерального плану села при закладеному в містобудівній документації соціального мінімуму повинна забезпечувати селищна адміністрація шляхом пошуку інвесторів на будівництво об’єктів системи обслуговування, або шляхом фінансування будівництва за кошти державного тамісцевого бюджету.

Перелік організаційних заходів із реалізації генерального плану, у тому числі з підготовки відповідних нормативно-правових актів, наукових, проектних, розвідувальних, пошукових та інших робіт.

Для реалізації рішень генерального плану необхідно здійснити такі основні організаційні заходи:

  • погодження генерального плану в установленому законодавством України порядку і затвердження його рішенням Тернівської сільської ради;
  • розробку землевпорядної документації, у першу чергу – плану земельно-господарського устрою, проекту встановлення нової межі села, проекту встановлення прибережної захисної смуги водного об’єкту (струмка);
  • розробку проекту червоних ліній вулиць та доріг і встановлення їх на місцевості;
  • по мірі надходження інвестиційних пропозицій – розробку детальних планів територій перспективного будівництва, передбачених для розміщення агропромислових підприємств і підприємств логістичної транспортної інфраструктури, об’єктів громадського призначення, інфраструктурних об’єктів зеленого і аграрного туризму;
  • виконання вишукувальних і проектних робіт для будівництва комунальних, громадських будівель і споруд, першочергово – нового кладовища, пожежно-рятувального підрозділу, дитячого та спортивного майданчиків;
  • виконання вишукувальних і проектних робіт для реконструкції або будівництва інженерних і транспортних мереж, першочергово – систем господарсько-питного водопостачання, господарсько-побутової каналізації,  головної і жилих вулиць;
  • проведення археологічних досліджень, у разі виявлення на території села археологічних об’єктів.

Першочергові заходи на етап 7 років.

  • будівництво нового кладовища традиційного поховання в південній частині села і закриття існуючого кладовища;
  • будівництво будинків і споруд пожежно-рятувального підрозділу;
  • будівництво магістральних мереж і споруд централізованої, комунальної, об’єднаної системи водопостачання з примусовою подачею води насосами і, одночасно з цим, будівництво за децентралізованою схемою локальних очисних споруд (комплектних установок біологічного очищення) і мереж каналізації на присадибних ділянках, майданчиках і ділянках діючих сільськогосподарських підприємств та об’єктів громадського призначення;
  • реконструкція існуючих вулиць в межах встановлених для них на місцевості проектних червоних ліній – влаштування нових і заміна існуючих твердих дорожніх покриттів проїзних частин, будівництво транспортної кільцевої розв’язки в одному рівні, влаштування елементів благоустрою і озеленення, будівництво мереж і споруд зливової каналізації відкритого типу;
  • будівництво двох автобусних зупинок зовнішнього транспорту; 
  • реконструкція зі зміною трасувань існуючих магістральних повітряних ліній електропостачання 10 кВ, зовнішнього освітлення вулиць і магістральних мереж газопостачання;
  • проведення комплексу підготовчих робіт щодо впорядкування проектної  території громадського центру та будівництво дитячого і спортивного майданчиків;
  • облаштування території рекреації – реконструкція зелених насаджень, впровадження інженерно-технічних заходів щодо розчищення, поглиблення і обвалування русла струмка, запобігання підтоплення донья балки і зсувів на її схилах, влаштування пішохідних доріжок, малих архітектурних форм (містків. сходів) та інших елементів благоустрою;
  • зелене будівництво – створення нових, реконструкція і впорядкування існуючих зелених насаджень спеціального призначення (смуг озеленення санітарно-захисних зон майданчика існуючого сільськогосподарського підприємства, нового кладовища та охоронної зони ЛЕП 150 кВ, вітрозахисних та протиерозійних лісосмуг).

 

 

 

 

 

Основні показники генерального плану населеного пункту

за/п

Назва показника

Одиниця

виміру

Існуючий

стан

Етап

20 років

1

Населення

тис. осіб

0,180

0,370

2

Територія в межах населеного пункту (всього), у т.ч.:

га

111,3004

122,8584

 

Житлової забудови (всього),

га

19,7997

36,2354

 

у т.ч.: садибної

га

19,7997

36,2354

 

         блокованої

га

---

---

 

         багатоквартирної

га

---

---

 

Громадської забудови (всього)

га

0,1040

1,8281

 

Виробничої (всього)

га

0,3655

8,3948

 

Комунальної (всього)

га

0,5374

1,2140

 

Складської (всього)

га

0,5473

5,4138

 

Транспортної інфраструктури (всього),

га

6,7009

12,1630

 

у т.ч.: вулично-дорожньої мережі

га

6,7009

12,1630

 

         зовнішнього транспорту

га

---

 

 

Інженерної інфраструктури (всього)

га

0,0198

0,4396

 

Ландшафтно-рекреаційної та озелененої (всього),

га

15,3900

21,3007

 

у т.ч.: загального користування

га

---

0,5564

 

         спецпризначення

га

5,3546

9,0145

 

         рекреаційної

га

10,0354

11,7298

 

         лісів

га

---

---

 

         дач та садівницьких товариств

га

---

---

 

Природно-заповідного фонду (всього)

га

---

---

 

Водних поверхонь

га

---

---

 

Сільськогосподарських угідь

га

59,8628

35,8690

 

Інші території

га

7,9728

---

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *